O společnosti - IT-Safe Networks s.r.o.

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

O společnosti

Společnost IT Safe Networks s. r. o., zabývající se prodejem a servisem v oblasti informačních technologií, byla založena v červnu roku 2006.

Naše společnost si za již téměř šest let působení na českém trhu vybudovala celou škálu stálých a spokojených zákazníků, neboť naše bohaté vědomosti a zkušenosti v tomto oboru se snažíme uplatnit pro potřeby a absolutní spokojenost našich zákazníků, kterými jsou firmy, společnosti, školská zařízení, ale také běžní uživatelé.

Společnost je přímo napojena na hlavní distributory v IT pro Českou republiku (SWS a.s., AT Computers, a.s., eD' system Czech, a.s., Tech Data Distribution s.r.o., a na další významné dodavatele pro ČR).

Pro každého z Vás se snažíme najít ideální řešení a hlavně možnosti, jak získat a následně využívat legálního software vybavení. Dále se staráme o Vaši bezpečnost a proto je u velké většiny našich zákazníků nasazena ochrana prostřednictvím produktů společnosti ESET software spol. s r.o., která je výhradním distributorem ESET Smart Security a ESET NOD32 Antivirus v České republice.

Naší snahou je nadále se vzdělávat a o tyto poznatky se s Vámi podělit při realizaci projektů nebo modernizaci Vašeho IT vybavení. U každého z Vás jsme schopni navrhnout tisková řešení, která budou nejvýhodnější z hlediska Vašich nákladů a úměrné Vašim potřebám.  

Zmodernizujeme Vaši počítačovou síť. Zbudujeme strukturovanou kabeláž, ve které není problém používat jak výpočetní techniku, síťové tiskárny, servery, tak i analogové telefony či IP telefonii. Veškeré propojení na jednom místě zaručuje tak přehledné a spolehlivé řešení. Umíme Vám poradit a navrhnout, co nejlepší připojení k internetu podle Vašich aktuálních potřeb a možností.

Naše společnost se také zapojila do ochrany našeho životního prostředí a stala se tak sběrným místem pro elektroodpad prostřednictvím společnosti REMA Systém, a.s.. Proto jsme Vám schopni pomoci s ekologickou likvidací staré IT a elektrotechniky.  

IT-Safe Networks s. r. o. působí především v karlovarském regionu (Cheb, Aš, Sokolov, Mariánské Lázně, Planá u Mariánských Lázní a jejich nejbližší okolí).

Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky